درباره ما

انجمن ناول 98 در 15 خرداد سال 1396 فعالیت خود را با ایجاد کانال رسمی سایت ناول98 که هدف انتشار فایل رمان های سایت بود آغاز کرد. در همان تاریخ گروه درخواست رمان و کتاب رو با همکاری چند مدیر ایجاد کرد و با استقبال خوبی همراه شود. که باعث شد افرادی از طریق همان گروه تقاضای گروه نویسندگی کنند. که نقطه اغازی شد برای شروع یک انجمن گسترده در بخش های مختلف که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی بخش های مختلف انجمن : 

 

1- سایت ناول 98 (www.Novel98.ir)

 
سایت ناول 98 در سال 99 راه اندازی شده که هدف انتشار فایل رمان های نویسندگاه و نقد و بررسی رمان و دلنوشته و معرفی انواع رمان مجازی بود. که فایل رمان و داستان های نویسندگان داخل سایت و گوگل به ثبت می رسید.
 

2- کانال تلگرام ناول 98 (Novel98@) 

 
کانال تلگرام ناول 98 در تاریخ 15 خرداد ساخته شد. برای افرادی که در سایت همراه ما بودن بتون از طریق تلگرام و کانال ناول 98 با ما در ارتباط باشن و فایل رمان های که انجمن فایل می کنه رو داخل کانال منتشر کنیم.
 

3- گروه درخواست رمان و کتاب 

 
با توجه به فشرده شدن درخواست ها، تصمیم گرفته شد داخل تلگرام گروهی راه اندازی بشه که به درخواست های اعضا کانال ناول 98 برای رمان و کتاب پاسخ داده بشه.
 

4- گروه تست قلم نویسندگی

 
انجمن برای ورود نویسنده ها به داخل انجمن و تحت آموزش قرار گرفتن تست قلم می گیرد که داخل گروه تست قلم انجام می شه. به این صورت که نویسنده ها باید پارتی از رمان خود و همچنین توصف یک عکس رو ارسال کنند. بعد نقد توسط مدیر گروه افرادی که قلم خوبی دارن سطح b و a باشن قبول می شن و وارد انجمن می شوند.
 

5 – گروه آموزش نویسندگی

انجمن داری گروه های مختلف آموزش نویسندگی می باشد. که با هر کدوم از گروه ها با توجه به سطح قلمشون آموزش می بینند. از گروه های مبتدی گرفته تا گروه های نویسندگان برتر و گلچین و …
 

6 – گروه نقد و بررسی رمان 

 
در این گروه دوستان می تونن رمان های رو که خوندن با بقیه نقد و بررسی کنن و یا اینکه اگه از رمانی اطلاع ندارن می تونن از اطلاع بقیه در مورد اون رمان که خوندن استفاده و تبادل نظر کنن.
 
 

7 – گروه سفارش طراحی دلنوشته 

 
انجمن ناول98 یکی از بهترین امتیاز های که در اختیار نویسنده های خود قرار داده این است که نویسنده های که عضو انجمن باشن می تونن دلنوشته های کوتاه خودشون رو داخل گروه سفارش دلنوشته قرار بدن و بعد بررسی و نقد توسط استاد های گروه ارسال می شه به طراحان انجمن که طراحی بشه.


8- گروه طراحان انجمن ناول 98

 
در این گروه طراحان اختصاصی و حرفه ای انجمن قرار دارد که طراحی های که ارسال می شه داخل گروه رو طراحی می کنند.
 

9- گروه تست شاعری و ترانه سرایی و ..

 
در این گروه افرادی که تمایل و علاقه دارن به شعر و شاعری یا ترانه سرایی باید در این گروه تست بدن بعد نقد توسط مدیران گروه وارد گروه اصلی اموزشی با توجه به انتخاب موضوع آموزشی می شن. از جمله گروه شعر و شاعر و ترانه سرایی و فیلم نامه نویسی و …
 

10- گروه آموزش داستان کوتاه 

 
در این گروه آموزش اختصاصی داستان کوتاه رو داریم. نوینسده ها در این گروه به نحوه نوشتن داستان کوتاه و زبان معیار و دیگر آموزش های داستان کوتاه آشنا می شن.
 

11- گروه آموزش شعر و شاعری

 
 افرادی که در تست شاعری قبول شدن وارد این گروه می شن. در این گروه از استاد های برجسته برای آموزش شعر و شاعری استفاده کردیم که بی منت و بی توقع به همه نویسنده آموزش می دن و شما رو با متن های ادبی و نحوه نوشتن شعر آشنا می کنند.


12- گروه آموزش ترانه سرایی و فیلمنامه نویسی

 
در این گروه با کمک از استاد با تجربه آقای صالح شیعاوی که سالهاست در زمینه ترانه سرایی فعالیت دارن، نویسندگان رو در آموزش های ترانه سرایی کمک می کنن و همچنین استاد فیلمنامه نویسی برای کسانی که فیلم نامه نویسی علاقه دارن می تونن آموزش بدن.


13- گروه گویندگان ناول 98 

 
در این گروه گویندگان برجسته (اساتید با تجربه صدا و سیما) و انتخاب شده توسط انجمن قرار دارند. که متنی های که توسط انجمن انتخاب می شه رو آماده و اجرا می کنند. از جمله معرفی کتاب و دکلمه و ….
 

14- پیج اینستاگرام ناول 98 (Novel98_official)

 
انجمن در بستر فضای مجازی اینستاگرام ارتباط خود رو با اعضا و طرفدارن در اینستاگرام گسترش داده در این شبکه اجتماعی نیست با طرفدارن این انجمن ارتباط برقرار کرده و رمان های که فایل می شه رو اطلاع رسانی می کنه و یا دیالوگ های ماندگار و همچنین بخش رادیو ناول و معرفی کتاب رو داریم و البته مصاحبه با نویسندگان هم می تونیم شاهد باشیم.
 
 

15- گروه آموزش طراحی 

 
انجمن با در اختیار داشتن طراح های برجسته و دلسوز فضای رو برای نویسنده های انجمن فراهم کرده که می تونن در کنار آموزش نویسندگی در انجمن، طراحی هم یاد بگیرن و بتونن با آموزش های انجمن خودشون دلنوشته ها رو طراحی کنن
 

16- فایل کردن رمان و داستان

 
انجمن رمان و داستان های خوب نویسنده ها رو بعد از بررسی به سه فرمت apk – pdf – epub که فرمت های اندروید و پی دی اف و آیفون می باشد آماده می کنه و بعد از فایل شدن در سایت و گوگل به ثبت می رساند.
 

17- کانال و پیج دلنوشته های طراحی شده نویسندگان

 
دلنوشته های که طراحی شده داخل کانال del_Novel98 و همچنین پیجی به همین اسم قرار می گیرد.. 
 
 
این معرفی فقط بخش های اصلی و اساسی انجمن ناول 98 می باشد. بخش های هم هست که زیاد نیاز به معرفی ندارد. به مرور ک نویسنده ها وارد انجمن شدن با بخش ها و امکانات دیگه انجمن آشنا خواهند شد.